Розділ «38»

Золоте місто. Таємничий дар

айя з Ґабріелем стояли в класній кімнаті початкової школи «Плая Віста» і спостерігали, як усім восьмирічним дітям у класі імплантували чіпи «Янгол-охоронець».

Медична зона була влаштована на сцені класної кімнати аудиторії. Складані ширми не давали можливості бачити, що там відбувається, але Майя вийшла до передньої частини кімнаті й стала біля стіни. Спочатку медсестра робила дітям знеболювальний укол у праве передпліччя. Коли діти втрачали чутливість, друга медсестра підводила їх до лікаря зі сріблястим пристроєм, що нагадував свердло дантиста. Струмінь стисненого повітря вводив радіочіп між шкірою та м’язом, а потім на ранку накладали бинтову пов’язку.

Кожна дитина отримувала значок із написом: «За мною спостерігає “Янгол-охоронець”!». Купка батьків мовчки спостерігали, як помічник учителя відводив «підшитих» учнів назад до їхніх товаришів. Майї стало цікаво, що ж казали матері своїм дітям, коли вели їх на цю процедуру? Декотрі були перелякані, а один маленький хлопчик навіть плакав. Вони розуміли лише те, що їх силоміць заведуть за ширму і зроблять болючий укол. А справжній урок дітям виявлявся в діловитій та невимушеній поведінці дорослих. «Ми краще знаємо, що треба робити. Бо це роблять усі. Ви не маєте іншого вибору».

Потім Майя повернулася до Ґабріела, який стояв у тильній частині аудиторії, і спитала:

— То як, тобі досить побаченого?

— Так. Вони добре все організували. Жозетта сказала, що про план ін’єкцій було оголошено через три дні після Майклової промови.

Майя кивнула.

— Вічнозелений фонд уже використовував пристрій для стеження «Захисна мережа» серед своїх працівників. А «Янгол-охоронець» — це той самий чіп, тільки під іншою назвою.

Вони вийшли на вулицю. Жозетта Фрезер, матір Віккі Фрезер, уже чекала на них в авто з наліпками «Ісаак Т. Джоунс» на бампері. Це була кремезна жінка з широким обличчям, на якому не промайнуло й тіні усмішки відтоді, як вона забрала їх з аеропорту.

— Бачили, як вони це роблять? — спитала вона, коли Майя та Ґабріел сіли в машину.

— Вони обробляють по одній дитині на кожні дві хвилини.

— А це — лише одна початкова школа, — сказала Жозетта, скеровуючи авто на проїжджу частину. — Вона роблять це в клініках і навіть у церквах.

— Але ж не у вашій церкві? — спитала Майя.

— Преподобний Морґанфілд проповідував проти цього. Сказав, що Ісаак Джоунс застерігав проти знаку звіра. Але все залежить від батьків, а більшість із них погоджуються з цим планом. Люди зляться, коли не бачать перев’язу на руці вашої дитини. І кажуть щось на кшталт: «Що з вами сталося? Хіба ж ви не добра мати? Хіба ж ви не хочете зупинити отого вбивцю?» — Жозетта шумно зітхнула. — Можна з ними сперечатися, та сенсу немає. Пророк писав: «Не марнуйте часу, співаючи пісні глухим людям».

Вони їхали на північ трасою, по обидва боки якої було встановлено паркан зі шлакоблоків. Майя здогадалася, що його спорудили для зменшення шуму від автомобілів, але така конструкція наштовхнула її на думку про коридор зі спостережними камерами на кожному дорожньому знаку.

— Куди ми їдемо? — спитала вона.

— Я везу вас до найбезпечнішого з відомих мені місць, — відповіла Жозетта. — Там немає камер спостереження, там ніхто не питає ваших посвідчень. Можете переночувати в тому місці. А завтра вранці я прижену вам авто з чистою реєстрацією.

— А як щодо пістолета чи дробовика?

— Пророк писав, що праведники не мусять торкатися машинерії смерті, а також...

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Золоте місто. Таємничий дар» автора Джон Твелф Гоукс на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „38“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи