Розділ «26»

Золоте місто. Таємничий дар

айя сиділа в людній приймальні клініки на Брік-лейн і роздратовано поглядала на настінний годинник. Їй призначили прийом у лікаря на одинадцяту, але змусили чекати аж сорок хвилин. І тепер їй доведеться поспішати через усе місто, щоб зустріти потяг на Юстон-стейшн.

Майю дратувало перебування в залюдненому приміщенні з верескливими дітьми та незграбними бабцями. Як і більшість Арлекінів, вона завжди вважала своє тіло інструментом для виконання роботи. Тому коли Майя хворіла або була поранена, вона завжди почувалася так, наче її підвів досі вірний слуга.

До приймальні увійшла бенгалійка в рожевому халаті й перевірила список прізвищ.

— Міс Стренд?

— Я тут...

— Ми готові вас прийняти...

Майя рушила коридором за медсестрою й увійшла до процедурної. Коли пройшло п’ять хвилин і ніхто не з’явився, вона витягнула генератор випадкових чисел, що висів у неї на шиї. Непарне — залишатися. Парне — іти.

Та не встигла вона натиснути на кнопку, як у двері постукали й до кімнати увійшла Аміта Камані з коричневою текою в руках. Терапевт була явно збуджена; з-під головного убору вибилося непокірне пасмо волосся і впало їй на чоло.

— Доброго ранку, міс Стренд. Вибачте, що змусила вас чекати. З ногою краще?

— Ніяких змін.

Того дня Майя наділа спідницю, щоб не ганьбитися в шпитальному халаті. Сівши на край оглядового стола, вона зірвала перев’язку. Рана й досі була припухлою, і з неї сочилася кров, але Майя намагалася не показувати, що їй боляче. Вона навіть відчувала певне задоволення від того занепокоєного вигляду лікаря Камані.

— Так. Бачу. І це мене розчаровує та непокоїть. — З цими словами терапевт витягнула з шафки дезінфікувальний засіб і свіжі бинти. Потім наділа гумові рукавички, сіла на ослінець біля стола й почала бинтувати рану. — Мали якісь проблеми з ліками?

— Мені було від них так гидко!

— Вас знудило?

— Кілька разів.

— Ще якісь проблеми? Млость? Утома?

Майя похитала головою.

— Мабуть, мені слід довше приймати антибіотики. І все.

— Коли йтимете, візьмете іще. Але нам треба обговорити деякі питання.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Золоте місто. Таємничий дар» автора Джон Твелф Гоукс на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „26“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи