Розділ без назви (49)

Золоте місто. Таємничий дар

ДУМАЙ,  ВІДЧУВАЙ,  БУДЬ  СОБОЮ,  ЗАХИЩАЙ  СЕБЕ

Автор цього фантастичного художнього Всесвіту вирішив залишитися невідомим навіть для власного літературного агента. Його літературний псевдонім — Джон Твелф Гоукс — оповитий таємницею, його кредо — «Я живу поза мережею»...

Брати Ґабріел і Майкл — Мандрівники, вони — обрані, мало не єдині з чотирьох рас усіх шести Царств, хто вільно переміщується світами: від золотого міста, раю без богів, до темного — справжнього пекла, населеного голодними духами. І коли Майкл, злий близнюк, не зупиняється навіть перед викраденням дітей у своєму прагненні перетворити суспільство на віртуальну в’язницю, Ґабріел, ватажок руху Спротиву, вступає з ним у запекле протистояння. На кону все — життя Ґабріелевої коханої, яка застрягла в темному місті, і... сама історія!

«Матриця» з елементами релігійної містики від найпопулярнішого серед неВІДОМИХ!


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Золоте місто. Таємничий дар» автора Джон Твелф Гоукс на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Розділ без назви (49)“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи