Розділ «Від автора»

Золоте місто. Таємничий дар

ілька років тому мені набачилася одна фантазія, яка вилилася в роман «Мандрівник» — першу книгу з трилогії про Четверте царство.

І тепер, обмірковуючи минуле, я розумію, що в цьому творі я виклав думки та власний досвід. Ні цю історію, ні її персонажів не можна було обмежити рамками якоїсь однієї країни та навіть якоїсь конкретної реальності.

«Золоте місто» — остання книга цієї трилогії, і я маю таке враження, що покидаю місцину, з якою давно звикся. Від цього мені сумно, але я усвідомлюю, що вже дослідив кожен куточок знайомого ландшафту.

Дехто прочитав мої книги для розваги, але декого вони надихнули створити веб-сторінки та організувати групи однодумців для протидії численним проявам Великої машини. І я й далі надаватиму всіляку підтримку діяльності цих людей.

Третій роман трилогії я присвячую своїм читачам. Для мене було великою честю спілкуватися з вами. Сподіваюся, що вас і тих, кого ви любите, огортає Світло.

Наступний розділ:

Пролог


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Золоте місто. Таємничий дар» автора Джон Твелф Гоукс на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Від автора“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи