Споживачі здійснюють свій вибір на основі цілісного образу турпродукту, що формується у них в результаті взаємодії їх уявлень про значущі якості для даної продуктової групи, інформації з реклами, спілкування з іншими людьми, ціни, доступності турпродукту тощо. Виявилось, що суб'єктивна значущість різних характеристик, що повідомляються респондентами при дослідженнях, не співпадає ні з частотою їх використання, ні з результатами прямого ранжирування. Вирішити всі ці та деякі інші методологічні й технічні проблеми дозволило використання методів суб'єктивної семантики, запозичені маркетологами з психіатричної і психологічної практики.
8.2.1. Дослідження образу туристичного бренду.
8.2.2. Рекламні витрати при розширенні туристичного бренду.
8.2.3. "Розмивання образу" туристичного бренду.
У будь-якому випадку протягом одного - двох років у разі розширення туристичного бренду відбувається "розмивання" образу туристичного бренду і, як наслідок, зниження лояльності до туристичного бренду. Практично, доля "розширеного" туристичного бренду залежить виключно від діяльності інших учасників ринку, а в українських умовах також від зміни рівня доходів.
8.2.4. Особливості локального туристичного брендингу.
8.3. Технологія створення туристичного бренду
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Маркетинг туристичного бізнесу» автора Лук'янов В.О. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „8.2. Сприйняття туристичного бренду покупцями“ на сторінці 1. Приємного читання.