Ви є тут

Отрута від Меркурія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Отрута від Меркурія» автора Ковальська Ксенія у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Ми вже зустрічалися, шановний читачу, з чарівною дівчиною Вікою, що постійно шукає пригод. Ні, не так. Пригоди постійно шукають її. І неодмінно знаходять, та ще й змушують брати участь у справді химерних, дивних і навіть часом доволі критичних ситуаціях. Так було в першій книжці Ксенії Ковальської «Сепуку по-київськи». 

Зізнайтеся, вам же хотілося продовження, правда? Чи знайде Віка нарешті свого хлопця Рому, який невідомо куди зник, як складуться надалі їхні стосунки, чи налагодиться нарешті життя цієї невгамовної дівчини? 

Однак пригоди Віки тривають. Не одне, то інше. Не встигла відкараскатися від одного злочинця, як не знати звідки виринув новий… І на його сумлінні… Ой, не будемо переповідати сюжет. Звісно, захопливу річ і переказувати захопливо, але втримаймося від спокуси, щоб не псувати читачеві задоволення. Достеменно відомо одне: ані з цією симпатичною Вікою, ані з її хлопцем Ромою, ані з книжкою, котру ви тримаєте в руках, — не нудьгуватимете. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи