Ви є тут

Темна ріка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Темна ріка» автора Джон Твелф Гоукс у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Темна ріка» - це друга книга з «Трилогії про Четверте Царство» Твелфа Гоукса. 
Рідні брати Майкл і Ґабріел Корріґани наділені здатністю переходити з нашого до інших світів. За це їх названо Мандрівниками. Кожен з них обирає власний шлях. Майкл служить Табулі — організації, що воліє встановити абсолютний контроль над людством. Натомість Ґабріел протистоїть таким намірам спільно зі своїми друзями та охоронницею — молодою Арлекінкою на ім'я Майя. Обидва брати мусять якнайшвидше відшукати свого батька, теж Мандрівника.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи