Ви є тут

Агенція ведмежих послуг


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Агенція ведмежих послуг» автора Коробко Наталія у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Цю дівчину ніхто не назвав би Нікітою. Мала собі освіту психолога, працювала чи то секретарем, чи взагалі незрозуміло ким у майже збанкрутілій фірмі… І раптом — її наймають як охоронця до неймовірно популярного в жінок бізнесмена. У кого завгодно голова запаморочилася б від такої кількості таємничих подій і неймовірних збігів, від усіх цих замахів, злочинів і дивних доручень нового шефа. Але наша героїня не з тих, хто розгубиться в критичній ситуації, і такими радить бути кожній із читачок уже добре відомої авторки жіночого детективу Наталки Коробко. І нічого, що кожен зустрічний цвях рве їй сукню, а кожне авто обливає її болотом із єдиної на всю вулицю калюжі. Всі неприємності тьмяніють і блякнуть у порівнянні з дивами відваги й кмітливості, які виявляє ця дівчина, рятуючи жертву підступних інтриг… 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи