Ви є тут

Таємниця мексиканських божків смерті.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Таємниця мексиканських божків смерті.» автора Ян Мортенсон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Індіанська статуетка розтрощена вщент на підлозі помешкання в Старому Місті. Лише голова вціліла. Широке обличчя з високими вилицями. Сліпі очі без зіниць, з глузливим та погрозливим поглядом божка смерті тлакскалської культури, більш древньої, ніж мексиканська. Поруч з нею лежить мертве тіло. Який між ними зв'язок? Ніякої гри надприродних сил. Ніякому божкові смерті з далекої доісторичної Мексики не під силу здійснити свої прокляття тут, у стокгольмському Старому Місті. Чи існує інше пояснення? 
Головний герой опиняється в кошмарному сні, де поліція переслідує його за вбивство, де на нього чекає невідомий вбивця. Він повинен знайти відповіді на всі питання, бо на кону його життя. 
Юган Крістіан Туман — антиквар із Старого Міста, який ненавидить кров, але любить червоне вино, гарну їжу, мистецтво і антикваріат. Його партнерка Клео де Мерод — симпатична сіамська кішка. Ці двоє, що вирішують всі питання щодо самих загадкових вбивств, є головними героями серії детективів про Тумана. Дві класичні фігури на шведському літературному пантеоні. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи