5.4.1. Основа і необхідність розробки прозрачного забезпечення
Додаткове ПЗ розглядається в транспортно-інформаційній системі моніторингу "ХНАДУ ТЕСА" як продукт інноваційної діяльності віртуального підпригметва (див. §4.2.5), яке має аналітичне з системою найменування в мережі Internet (рис. 5.15), проте є реальнім, не віртуальним втіленням системи на АТЗК.
Цілі віртуального піднриємства "ХНАДУ ТЕСА":
- чітке позиціонуванню учбово-наукового підрозділу, тобто кафедри ТЕСА на сучасному ринку автотранспортних послуг і формування нових підпригмницьких вимог до її діяльності.
- активне ринкове впровадження НДР кафедри:
- адаптація викладачів. співробітників кафедри, а головне, майбутніх фахівців до сучасних вимог ринкової економіки:
- повна інтеграція TEA як науки і практики в структури сучасних ITS.
Рис. 5.15. Вид карти місцевості, шляху PC, переліку і графіків 32-х параметрів робочих процесів PC на моніторі диспетчера 244
Факт існування ITS фахівці кафедра ТЕСА розуміють як абсолютно нове явище на АТЗК (див. §1.5.4), яке в TEA слід розцінювати як базис для інтеграції процесів експлуатації PC в сучасну основу ефективного використання складних систем, – в системи інформаційної підтримки виробів (ІПВ-системи).
ІПВ-системи – це нова CALS- культура експлуатації PC (див. §1.5.8), яка представляє інформаційну логістичну підтримку (ІЛП) процесів використання складних виробів, де передбачено чіткий перелік завдань логістичного аналізу (ЛА), що обумовлений стандартом Def Stan 00-60 (див. §3.1.1 – таблиця. 3.1).
Тому другий факт нового в TEA – це логістичний аналіз процесів експлуатації і організація діяльності МАТП з метою забезпечення параметра "supportability" ("придатність до підтримки") стандарту Def Stan 00-60, який залежить як від технічних, так і від організаційних чинників, що в TEA означає організацію нових, на основі ITS, способів і засобів контролю підприємницьких процесів експлуатації PC (див. §1.7).
Факт існування підприємництва є третьою і основною частиною нового в TEA, де підприємець – це випускник вищої школи, рушій реінжинірингу ІПВ- технологій, організатор МАТП і логістичних процесів на АТЗК (рис.5.16).
Рис. 5.16. Схема структури АТЗК: А – автомобілі, тобто PC; Д – дорожнє господарство; Е – експлуатація (Д – дорожня; К – комерційна; Т – технічна)
Саме підприємця покликано на практиці здійснити інтеграцію TEA в стру ктуру і процеси ITS, шо сьогодні можливо лише на основі організації інкубатора для розробки програм підтримки малих фірм на початковій стадії впровадження інновацій (див. §4.2.5). Тому віртуальне підприємство "ХНАДУ ТЕСА" розглядається як можлива початкова точка формування інкубатора, де пріоритетною інноваційною діяльністю повинен стати розвиток ITS, які представляють складні системи, розподілені в часі і просторі (рис. 5.17).
Рис. 5.17. Схема загальна функціонування ITS
Транспортно-інформаційна система моніторингу "ХНАДУ ТЕСА" в структурі ITS є ТЕА-АСУ, яка дозволяє в автоматизованому режимі надати користувачеві інформацію:
- група умов експлуатації PC;
- спектр параметрів, що характеризують технічний стан PC;
- оптимальна періодичність дій ТО;
Сторінки
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Інформаційні технології в технічній експлуатації автомобілів» автора Автор невідомий на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „5.4. Програмне забезпечення робочою місця диспетчера“ на сторінці 1. Приємного читання.