Чоловіки й жінки використовують різні норми мовної взаємодії й впливу, комунікативні стратегії й тактики, оскільки належать до різних мовних співтовариств.
Для успішного здійснення комунікації, ПР-діяльності, актуалізації технологій маніпуляції свідомістю й інформаційним обміном актуальним є питання про те, у яких комунікативних ситуаціях і типах дискурсу і з якою інтенсивністю відбувається конструювання тендера і які экстра- і інтралінгвістичні фактори впливають на цей процес.
У сучасній політиці намітився ріст " жіночого фактора ", що не могло не позначитися на актуалізації тендерного компонента в прагматиці комунікації. Ця тенденція зафіксована в Інтернет-ЗМІ: "Женщины в политике - это модно"; "Женщины в политике все же больше "рекламируются" на "мужском" имидже, чем на чисто женских проявлениях" (Три имиджа женщин в политике.); Женщины в политике - мужскаяра-бота"; "Женщины в политике необходимы, их отсутствие приводит к войнам и скандалам".
У передвиборчому дискурсі існують три форми відтворення ген-Деру:
Маніпулятивна апологетика й критика
Нормативне конструювання
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Інформаційна безпека» автора Автор невідомий на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „7.3. Гендерні особливості інформаційно-комунікативної діяльності в сучасній політиці“ на сторінці 1. Приємного читання.