Ви є тут

Нескорена армія (Із щоденника хорунжого УПА)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Нескорена армія (Із щоденника хорунжого УПА)» автора Йовик (Соколенко) Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У книзі "Нескорена армія" учасник УПА згадує про визвольну боротьбу за волю, незалежність і процвітання української нації. Сторінки мемуарів збуджують у душі тугу за найкращими синами-воїнами Української Повстанської Армії, знайомлять читачів із вояками сотні Громанка, командирами визвольних військ, керівниками УПА.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи