Ви є тут

Борислав сміється


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Борислав сміється » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У центрі сюжету – Бенедьо Синиця, якому не пощастило серйозно травмуватися під час зведення маєтку для пана. Компенсацію героєві отримати не вдалося. Повість "Борислав сміється" зображує відчайдушну боротьбу робітництва проти самоуправства і несправедливості панівного класу. Люди, змучені нелюдськими умовами праці, постійними обманами, жадібністю панів, також не можуть дійти згоди щодо методів боротьби. Чи вдасться Синиці завоювати довіру робітників? Чи вдасться вибороти поступки і покращення умов праці?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи