Ви є тут

Каїн

Зміст

 • Акт 1


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Каїн» автора Байрон Джордж у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Містерія "Каїн" – це лірична драма, яку Дж.Байрон створив, переробивши біблійний сюжет. В основі твору – складний і болісний шлях Каїна до злочину. При цьому автор підкреслює закономірність цього вчинку. Каїн мав нахабність поставити під сумнів велич Бога, порівнюючи себе з Ним. Каїн підняв руку на брата, жорстоко вбив його, але, усвідомивши увесь жах свого вчинку, відчайдушно намагається повернути бездиханне тіло до життя. Дізнавшись про трагедію, матір Каїна Єва осипає сина прокляттями. Не буде йому місця ні на цій землі, ні серед людського роду, хіба що лише у "краю мертвих".

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи