Ви є тут

Три долi


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Три долi» автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Марко Вовчок стала однією з визначальних фігур у розвитку української реалістичної прози. Письменниця філігранно зображує трагедію закріпачених українських жінок, приречених на приниження, позбавлених будь-яких людських прав. Твори М. Вовчок пронизані ніжною любов'ю і співчуттям до знедолених, стражденних і сповнених відчаю жінок.

Повість "Три долі" розповідає про трьох молодиць. Дві з них мають почуття до одного хлопця, але кожна робить свій вибір, тож і шляхи на них чекають зовсім різні.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи