Ви є тут

Кармелюк


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кармелюк» автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Центральною постаттю повісті-казки Марко Вовчка виступає народний герой Устим Кармелюк. Сукупність його рис вимальовує майже казковий і дещо романтизований образ вільної людини, яка заради боротьби із несправедливістю залишає родину. Віра у краще і шлях до мрії займають центральне місце у сюжеті твору. Життєвим кредо Кармелюка можна вважати його фразу "Сподіваймося на ліпші часи", яка і сьогодні змушує замислюватися про те, чи дочекалися ми кращого життя, або ще поборімося?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи