Ви є тут

Чортова пригода


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Чортова пригода» автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Марко Вовчок додала в українську літературну скарбницю нові сюжети, а також, зважаючи на нові культурні і соціальні явища, переробила низку старих. У творах письменниці описані і сучасні реалії, і старовина. Тексти Марко Вовчка засуджують українську варіацію рабовласницького строю – кріпацтва.

«Чортова пригода» – викладена із дотепом оповідка, у якій подані варіації, що зачіпають народний стиль та гумор.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи