Ви є тут

Пробудження Богині Лабіринту


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Пробудження Богині Лабіринту» автора Джо Алекс у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До рук Кароліни Бекон, молодого археолога Лондонського інституту археології, попадає папірус епохи єгипетських Птолемеїв. З тексту папіруса стало відомо, що на одному з островів Середземного моря може існувати забутий храм Богині Лабіринту — верховного божества стародавніх крітян. Вдалий збіг обставин дозволяє негайно організувати на острів археологічну експедицію на чолі з професором Лі. В день прибуття на острів експедиції сюди приїжджає також знаменитий детектив і автор кримінальних романів Джо Алекс. Але прокляття Богині Лабіринту все-таки збувається. 
 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи