Ви є тут

Білл - Герой Галактики


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Білл - Герой Галактики» автора Гаррі Гаррісон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Сільський хлопець Білл з фермерської планети, попадається на гачок вербувальника і виявляється в рядах космічного десанту. Пройшовши знущальну муштру в таборі. новобранці потрапляють на борт корабля, де Білл стає заряджаючим і в ході одного з боїв випадково потрапляє в бойову рубку і мимоволі підбиває ворожий корабель. Його представляють до нагороди, яку повинен вручити сам імператор. 
 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи