Розділ без назви (19)

Нова людина

...На жаль, мене заклинило, тож я не зміг вигадати відволікаючого маневру. І відтоді все пішло шкереберть. Дружина зачаровано слухала солодкоголосого актора, котрий вдавав лікаря, оповідаючи про доступні ціни на найгарніших дівчаток, найкмітливіших хлопчиків. Нарешті той жах закінчився слоганом: «Подаруйте золоте майбутнє вашій дитині!»

(уривок з роману)

2117 рік. Внаслідок генетичного покращення людської породи поруч із звичайними людьми, дітьми природи, так званими діпрами, живуть нові люди — генетично досконалі, або геники. Зрештою розумні, сильні, гарні, однак безжальні геники вирішують позбутися діпрів, які заважають їм панувати, розвиватися, вдосконалюватися.

«Нова людина» — це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до кожного з нас, адже то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки творимо своє майбутнє.

Письменниця — Дара Корній


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Нова людина» автора Ліщинська Наталка на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Розділ без назви (19)“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи