Розділ «Творіть українську історію!»

Філософія українства
(виступ на конференції Київської СОУ)

Фельдмаршал Гінденбурґ свого часу сказав прості і справедливі слова:

«Той, хто хоче творити історію, повинен вміти проливати кров». Ви, панове офіцери, сподіваюсь, вмієте проливати кров. Залишилось почати творити історію.

Панове офіцери! Нам легко зрозуміти один одного, оскільки ДСУ хоче, щоб український народ був організований як армія, керівники якої сповідують політику наступу, а не політику вічної, безперспективної оборони. Хто весь час обороняється, ніколи не переможе. Тільки атакуючи українці, скинуть російське ярмо.

Але з подивом помічаю, що серед частини офіцерів побутує якась дивна, наївна думка, що не вони, а партії збудують Україну.

Запам'ятайте: партії в Україні — нежиттєздатні, наповнені демагогами, політичними повіями і пліткарями. Вони не мають коріння в народі і народ не поважає їх за слабість, за схильність до інтриг й порожньої балаканини, плекання культу жертви. Якщо у людини — свідомість жертви, то вбивця чи хвороба обов'язково знайдеться. Собака кусає того, хто її боїться.

Смішно дивитись, як деякі офіцери — сильні тілом й чисті душею — йдуть за консультаціями в партійні лавки, ці торгівельні бюра, де можна купити-продати голоси виборців, де самозакохані клерки уявляють себе міністрами, керівниками державного майна. Ви повинні взяти ініціативу в свої руки — і тоді вирішаться дві великі справи: ваші квартирні та побутові проблеми.

Серед німецьких військових побутувала думка, що прохання — це тільки ввічлива форма наказу. Панове офіцери! Попросіть Кучму, Мороза, міністрів та депутатів піти на вакації. На кілька років. Щоб вони не плуталися під ногами і дали можливість вам навести порядок в Україні, як у своєму підрозділі. Повірте: наші цивільні керівники стомилися безупину красти і обманювати народ, вони хочуть відпочити і тільки чекають вашого слова.

Офіцери, творіть українську історію!

11 грудня 1994 р.,

Київ.

Наступний розділ:

Селянство — єство України


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Філософія українства» автора Коваль Р.М. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Творіть українську історію!“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи