Розділ «Чи всіх традицій ми хранителі?»

Філософія українства
(з виступу на Великій Раді Українського Козацтва)

Минулого року побував я на колись славетній землі Холодного Яру, землі напоєній кров'ю українських героїв. Розмовляючи з місцевими селянами, побачив, що українська традиція переривається — селяни, які досі ходять стежками українських партизанів, забули, хто протоптав ці стежки. Вони не знають про існування Холодноярської республіки, не знають, хто такі герої-холодноярці. Один лише дядько, хата якого знаходиться в 500 метрах від дуба Залізняка, сказав, що чув про холодноярців, це, мовляв, бандити, які боролись проти радянської влади.

До чого я веду?

Ви, українське козацтво, якраз і є тією силою, яка намагається, щоб традиція українська — традиція українського лицарства — не переривалася, а дала на межі тисячоліть нових героїв — сучасних Сірків, Виговських та Болбочанів. Але, друзі, чи всіх традицій ви є хранителями? Скажіть чи були такі випадки, щоб протягом року український козак XVII ст. не вбив ворога? Чому ж ми не стаємо на ґерць з ними?! Чи ворогів вже нема на нашій землі?..

Час розпочинати планомірну санацію нашої Вітчизни.

Слава Українському Козацтву, яке вилонить нових лицарів!

Слава Україні, яка вилонила і зберегла Українське Козацтво!

13 жовтня 1994 р.,

Київ.

Наступний розділ:

Повірити в свою місію!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Філософія українства» автора Коваль Р.М. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Чи всіх традицій ми хранителі?“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи