Розділ «Про гуманізм»

Філософія українства
(виступ на Зборах націоналістичної молоді у Києві)

22 серпня 1994 року Провід ДСУ виступив зі Зверненням до українських кіномитців, в якому закликав діячів культури висвітлювати прекрасні епізоди перемог над ворогом, «оспівувати українську героїку, яка пробудить серед українців, навіть зросійщених, гордість за силу української зброї, гордість за Україну, покличе їх повторити славні подвиги попередніх поколінь».

Це звернення було опубліковане в різних газетах. Вчора я отримав з Одеси конверт, в який була вкладена газетна вирізка з текстом нашого звернення. На зверненні червоним чорнилом росіянин Воскобойніков написав: «Подонки битые й недобитые! Удел ваш — ходить с битыми мордами й поротой задницей. А у меня, офицера, одна мечта: у стенки стоят недобитые твари — бандеровцы, оуновцы, руховцы й прочая тварь, наложившие в штаны, а я даю команду строю солдат: «По врагам человечества — огонь! А недостреленных — утопить в гавне!» И зтот час прийдет! Будьте уверены, сволочи недораздавленные!»

Вчора я мав розмову з однією дуже чемною, доброю пані зі східної України.

Вона закликала творити довкола себе добро і переконувала, що зло породжує нове зло.

Ми посперечалися: що таке зло і що таке добро? Підставляти праву щоку, коли б'ють по лівій — це добро чи зло? Чи українцю виставляти молодшу дочку москалю, який щойно зєвалтував старшу? Чи таки варто його вбити? І вбивство цього москаля, або, наприклад, офіцера Воскобойнікова з Одеси, який готовий невтомно стріляти і топити українців, — зло чи вияв гуманізму?

Після довгих суперечок, ми з цією пані, для якої мир і добро України — найвищі цінності, прийшли до висновку, що гуманним є добре ставлення лише своїх. До ворогів гуманізм неприпустимий. Не вбити ворога України — це справжній злочин.

Тому, дорогі друзі, хай не здригнеться у вас рука, коли прийде час розплати з ворогами українського народу — воскобойніковими, івановими, чудайкіними!

1 жовтня 1994 р.,

Київ.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Філософія українства» автора Коваль Р.М. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Про гуманізм“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи