Ви є тут

…І жодної версії!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «…І жодної версії! » автора Кашин В.Л. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«…І жодної версії!» — нова книга відомого українського письменника Володимира Кашина, що створив серію детективних романів, головним героєм яких є інспектор карного розшуку Дмитро Коваль. 
До цієї книги увійшли: роман «…І жодної версії!», повість «Готується вбивство» і драма «День народження». Достовірність матеріалу, гострий, напружений сюжет, проникнення в психологію героїв, щоб пояснити їхні вчинки, як благородні, так і ганебні, такі особливості творів Володимира Кашина.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи