Ви є тут

Олив'яний перстень


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Олив'яний перстень » автора Васильченко Степан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість "Олив'яний перстень" розповідає про трьох товаришів, що на літні канікули відправилися до полтавського села. Там хлопці знайомляться із дівчиною Настею. Один із хлопців відчуває романтичні почуття до дівчини, але її увагу привернув інший товариш. Чи вдасться хлопцям зберегти дружні стосунки і кому із них дістанеться пам'ятний перстень від Насті? 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи