Ви є тут

Талант


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Талант » автора Васильченко Степан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість "Талант" – це осмислення можливостей людей з талантом, але без грошей. Твір засуджує мистецькі кола, у які неможливо потрапити без зав'язків, багатства і впливових покровителів. В основі повісті покладено реальну історію церковної хористки, що наклала на себе руки через підступ багатого спокусника.

Оповідачем історії у творі Степана Васильченка виступає молодий учитель. У центрі сюжету – молода талановита сільська хористка, що має неабиякий акторський талант. Скориставшись дівочою наївністю, молодий пан обіцяє Тетяні допомогти влаштувати акторську кар'єру у місті, проте спокушає і кидає дівчину. Вона ж, не витримавши ганьбі і суспільного осуду, скоює самогубство.

Образ молодої сільської дівчини розкривається через супутні образи освічених мешканців міста, еліти, представників духівництва та багатіїв.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи