Ви є тут

Свекор

Зміст

 • Свекор 


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Свекор » автора Васильченко Степан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Степан Васильченко – український письменник, видатний педагог, автор "Записок учителя". Більшість творів автора присвячені життю простого селянства, дітям і юнакам, вчительскій інтелігенції. Сум і трагізм людських доль передані у словах Степана Васильченка оптимістично і навіть гумористично. Письменник передає у своїх етюдах віру у ліпше майбутнє, у нездоланність українців, попри тяжкі виклики долі. Твори поєднують реалізм, неоромантизм та імпресіонізм.

  Оповідання "Свекор" із серії психологічних замальовок розповідає про малого хлопчину, що вирішив одружитися, але не був готовий до відповідальності, яка лягає на плечі разом з цим дорослим рішенням.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи