Ви є тут

Логістика


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логістика» автора О.М.Сумець у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Описуються історичні корені і етапи розвитку логістики як науки. Розкривається сутність логістики, її значимість для підприємств, що функціонують в ринкових умовах. Розглядаються понятійний апарат логістики, її концепція, правила, принципи та основні функції, методологічний апарат та об'єкти логістичного управління. Належну увагу приділено опису логістичних систем і ланцюгів поставок. Призначено для студентів економічних вузів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи