Ви є тут

Логістика для економістів


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логістика для економістів» автора Є.Крикавський у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Викладено основи теорії логістики та методичний інструментарій прийняття типових логістичних рішень у постачанні, виробництві та збуті, у сфері переміщення та управління запасами, базові положення економіки й організації логістики в логістичних системах та ланцюгах поставок. З метою оцінювання знань та практичного засвоєння подано контрольні запитання, тести, завдання та ситуаційні вправи. Для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, підприємців, фахівців з логістики, працівників державних органів управління.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи