Ви є тут

Логістична інфраструктура


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логістична інфраструктура» автора Сумець О.М. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Розглянуто онтологію термінів "інфраструктура" і "логістична інфраструктура". Описані функції і склад логістичної інфраструктури, фактори впливу на розміщення об'єктів логістичної інфраструктури та існуючі підходи до вибору місця розташування об'єктів логістичної інфраструктури на логістичному полігоні. Викладено авторський підхід до процедури вибору місця розташування об'єктів логістичної інфраструктури на логістичному полігоні. Рекомендовано для студентів економічних вузів, що навчаються за спеціальностями "Менеджмент організацій" і "Логістика", аспірантів, викладачів ВНЗ і керівників практиків. Викладений у препринті матеріал може бути корисним і для підготовки студентів з напряму "Транспортні технології", а також усім, хто цікавиться проблемами логістики.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи