Ви є тут

Оповідання й новели 1921 – 1923


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Оповідання й новели 1921 – 1923» автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Микола Хвильовий – визначний представник авангардного напряму української літератури, який мав значний вплив на літературотворчий процес. Твори автора пронизані впливом імпресіонізму. На перший план своєї творчості Микола Хвильовий завжди висуває Людину. У фокусі автора – людська психологія. Автор ніби випробовує героїв дивовижними обставинами, протиставляючи реальність і вимріяний світ, романтичне піднесення і реальне падіння.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи