Ви є тут

Дорога й ластівка

Зміст

 • І

 • II


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дорога й ластівка» автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Новела "Дорога й ластівка" – імпресіоністичний твір Миколи Хвильового, який писався у відносно спокійні 20-ті роки, однак передбачав загострення стану тривожності, приречення і небезпеки, які відчувалися у більш пізній період творчості автора.

  У тій дощовій вітряній ночі заблудла ластівка знайшла прихисток у світлій і теплій кімнаті, проте це лише ще більше сполохало злякану птаху. Усе, що для нас, людей, є атрибутами домашнього затишку і тепла, для пташки – чужий небезпечний лабіринт. З кожною спробою вивільнитися із цієї золотої клітки ластівка все сильніше зіштовхується з перешкодами, забиваючи себе зрештою до смерті.

  Однодумці Хвильового, як ця ластівка, більш за все прагнули вивільнити національне писемне мистецтво від пазурів партійного звіра, а натомість грудьми лягли на амбразуру тоталітарного молоту.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи