Ви є тут

Повість про санаторійну зону


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Повість про санаторійну зону » автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У творі Миколи Хвильового "Повість про санаторійну зону" відображено скалічені українські душі, які зіштовхнулися із розчаруванням і крахом власних революційних надій. Сюжет тексту будується навколо ізольованого санаторію, де на лікуванні перебувають вчорашні сподвижники революції. Усі вони страждають тими чи іншими психічними розладами, починаючи із невростенії і закінчуючи психопатством. Після руїни їхніх комуністичних ідеалів вчорашні романтики відчули себе приреченими, несумісними із добою вигнанцями. Примари минулого штовхають "хворих" на непоправні вчинки.

Твір є авторською характеристикою доби, відлунням комуністичного ладу і людей цієї епохи.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи