Ви є тут

Вальдшнепи


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вальдшнепи» автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Ідеологічний роман-диспут розповідає про конфлікт героїв, які у полемічній формі шукають відповіді на злободенні питання суспільно-політичного життя постреволюційної України.

"Вальдшнепи" – зразок суто політичного роману, що лише починав свій розвиток як течія українського літературного простору. Це і наслідки революції для України, і міркування про можливості відродження українців як нації. У романі відображено наступ нової епохи, яка вже встигла породити розчарованих у комуністичній ідеї людей, що прагнуть іншого життя для своєї нації, крах ідеалів, заради яких вони дивилися в очі смерті. Роман віддзеркалює трагедію поколінь, трагедію автора і його соратників.  "Вальдшнепи" – це роман-надія на нові покоління, що стануть вождями для безідейних мас.

І хоча структурно оформленого сюжету у романі немає, автор дотримується сюжетної інтриги, яка розгортається на фоні описів чарівних південних пейзажів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи