Розділ без назви (1)

Обличчя янгола

— Мені здається, ця жінка ще не готова.

— їх треба забирати разом. Її не можна залишати на Землі.

— Але вона ще не пройшла свого шляху, гадаю, зарано залишати її без тіла. Поживе ще трохи, пошукає…

— Але вона жінка. Я теж колись була жінкою і пам’ятаю, як важко залишатися самій. Повір, їй буде не до філософського переосмислення життя. Вона не така вже грішниця, щоб так жорстоко її карати — залишати без її єдиної любові.

— Це така страшна кара, на твою думку? Я нічого в цьому не розумію, але повірю тобі. Тільки не знаю, що з нею далі робити: вона не під падає під жодну категорію наших новачків. Вирішуй ти як знавець жіночих нюансів.

— Ми їй допоможемо. Це ризикований і не дуже розповсюджений метод, та вибору немає: треба підшукати схожу жінку на Землі. Разом вони допоможуть одна одній.

— Дві жінки з однаковими проблемами? Чи немає в цьому небезпеки? Я не ризикував би, але ти у нас фахівець з особистих проблем, і я згоден. Ти вже знаєш, з ким будемо працювати?

— Звісно, знаю.

Наступний розділ:

Глава 1. Його музика


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Обличчя янгола » автора Компанієць Ольга на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Розділ без назви (1)“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи