Ви є тут

Обличчя янгола


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Обличчя янгола » автора Компанієць Ольга у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Це роман-притча про кохання, для якого навіть смерть не стала перешкодою. Під час автокатастрофи зустрічаються дві жінки: Аліна, що гине в аварії, і Марго, що стає випадковим свідком. Душа Аліни не може відірватися від землі, бо жінка під час свого життя недолюбила. Марго дуже схожа на Аліну своєю життєвою історією. Тому Аліна звертається до нової подруги з проханням допомогти з’єднатися з коханим чоловіком. Марго погоджується, але для того, щоб допомогти душі Аліни, їй треба щиро покохати і стати щасливою. Це виявляється досить складно.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи