Розділ «ТЕМА 2. Правила адвокатської етики»

Адвокатський іспит


2.1. Основні принципи адвокатської етики


Розділ 2 "Правил адвокатської етики" регламентує такі основні принципи адвокатської етики:

o незалежність (ст. 5) адвоката у виконанні своїх професійних прав і обов'язків передбачає його свободу від будь-якого зовнішнього впливу, тиску чи втручання в його діяльність.

o дотримання законності (ст. 6) - у своїй професійній діяльності адвокат має керуватися чинним законодавством, не вчиняти правопорушень, умисно не сприяти їх скоєнню іншими особами;

o домінантність інтересів клієнтів (ст. 7) - у межах дотримання принципу законності адвокат зобов'язаний інтереси клієнта ставити вище власних інтересів, інтересів колег тощо.

o неприпустимість представництва клієнтів із суперечливими інтересами (ст. 8) - адвокат не може представляти одночасно двох або більше клієнтів, інтереси котрих є взаємно суперечливими.

o конфіденційність (ст. 9) - розголошення відомостей, що .складають адвокатську таємницю, заборонено за будь-яких обставин;

o компетентність та добросовісність (ст. 10) - адвокат повинен мати високий рівень професійної підготовки, фундаментальні знання чинного законодавства, практики його застосування, володіти достатньою інформацією про зміни у чинному законодавстві, зобов'язаний надавати правову допомогу клієнтам добросовісно, належно виконуючи доручення.

o чесність і порядність (ст. 11);

o повага до адвокатської професії (ст. 12);

o культура поведінки (ст. 13);

o обмежене рекламування діяльності адвокатів (ст. 14) - адвокат, який практикує індивідуально, і адвокатське об'єднання мають право рекламувати свою професійну діяльність з дотриманням чинного законодавства і цих Правил через оголошення у періодичних виданнях, інформаційних бюлетенях. Адвокат не має права пропонувати свої послуги конкретному клієнтові ні особисто, ні через посередників.


2.2. Конфіденційність. Обов'язок адвоката зберігати конфіденційність інформації, одержаної від клієнта чи відносно клієнта.



2.3. Компетентність та добросовісність. Обов'язки адвоката з дотримання цих принципів.


Ст. 10 Правил наголошує, що зважаючи на суспільну значущість і складність професійних обов'язків адвоката, від нього вимагається високий рівень професійної підготовки, фундаментальне знання чинного законодавства, практики його застосування, опанування тактики, методів і прийомів адвокатської діяльності, ораторського мистецтва.

Адвокат зобов'язаний:

o постійно працювати над вдосконаленням своїх знань і професійної майстерності, володіти достатньою інформацією про зміни у чинному законодавстві;

o надавати правову допомогу клієнтам компетентно і сумлінно, що передбачає знання відповідних норм права, доскональність в урахуванні всіх обставин, що стосуються доручення клієнта і можливих правових наслідків його виконання, ретельну підготовку до належного виконання доручення;

o незалежно від сфери своєї спеціалізації підтримувати на належному рівні знання з питань, з яких він за чинним законодавством зобов'язаний надавати юридичну допомогу за призначенням органів слідства або суду, а також безкоштовно;

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Адвокатський іспит» автора Баулін О.В. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „ТЕМА 2. Правила адвокатської етики“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи