Ви є тут

Хазяїн


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Хазяїн» автора Карпенко-Карий Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Комедія у 4-х діях Дійові особи: Терентій Гаврилович Пузир — хазяїн, мільйонер. Марія Іванівна — його жінка. Соня — їх дочка. Феноген — права рука хазяїна. Маюфес — фактор. Павлина — кравчиха з города. Зеленський, Ліхтаренко — економи. Куртц — шахмейстер (спеціаліст з вівчарства). Петро Петрович Золотницький — родовитий багатий пан. Калинович — учитель гімназії. Зозуля — помічник Ліхтаренків. Лікар. Харитон — розсильний. Петро. Дем’ян. Дівчина. Юрба робітників.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи