Ви є тут

Інститутка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Інститутка » автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У соціальній повісті "Інститутка" із глибоким співчуттям авторка зображує тяжку долю кріпаків, розвиток конфлікту між різними верствами українського народу, прагнення до справедливості і волелюбність українців. Жорстокість панів все більше підштовхує кріпаків до справедливого бунту, а у читача викликає почуття відрази до поневолення, панування одних людей над іншими, до жорстокості і людської пихи.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи