Ви є тут

Горпина

Зміст

 • I

 • II

 • III

 • IV


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Горпина» автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Оповідання "Горпина" описує тяжке кріпацьке ярмо, у яке запряг людей молодий ліберальний пан. У центрі твору – гарна, весела, роботяща жінка Горпина. Після народження доньки жінка не могла від неї відірватися, усюди брала дитину з собою, навіть на панські поля. Єдиною втіхою кріпацького життя була маленька донька Горпини.

  Після смерті старого пана син видає наказ, згідно якого селяни мали відбувати панщину спочатку шість днів замість п'яти, а згодом і всі сім днів. Усі обіцянки про щасливе заможне життя, освіту для селян, нові хати, платню виявилися звичайним замилюванням очей молодого розбещеного пана, що всі гроші пускав на азартні ігри. Кріпацьке життя стало нестерпним. Не те що не дочекалися вони нових хат, а й старі втратили.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи