Ви є тут

Ледащиця


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ледащиця» автора Вовчок Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Оповідання "Ледащиця" розповідає історію народженої вільною доньки козака, яка через обман потрапила до кріпацтва. Весела, чуйна, співчутлива дівчинка пізнає усі жахи кріпосної системи, та, не витримуючи цього тиску, починає пити. Вагітність, народження дитини і її ж смерть вже не в змозі зупинити процес розкладання людської особистості.

Марко Вовчок майстерно препарує психологічні підвалини духовної, фізичної і психічної деградації жінки, яка все життя прагнула волі, проте не змогла усвідомити, для чого ж воно дане – це вільне життя.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи