Ви є тут

У запалі боротьби


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «У запалі боротьби » автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість "У запалі боротьби" вирізняється не стилем в технікою написання, а своєю ідейною насиченістю. Гуманістичний, суспільно прогресивний твір подає велич визвольної боротьби української нації.

Сюжет відрізняється динамікою і гостротою, напруженістю у відображенні боротьби, образи подано у романтичному позитивному ключі, коли навіть суперник наділений сильним, послідовним характером.

У центрі сюжету – зображення історичних подій другої половини 1648 року. Лінія оповіді будується навколо пилявецької поразки  польсько-шляхетського посполитого рушення і облоги Львова і Замостя силами Б. Хмельницького, дії якого і досі неоднозначно тkумачать дослідники. А. Кащенку вдалося передати психологізм портрету провідника українського визвольного руху.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи