Ви є тут

На руїнах Січі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «На руїнах Січі » автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Оповідання "На руїнах Січі" належить до історичного жанру. Це – оповідь-видіння про спочилу славу українського козацтва. Ліричний герой, прибуваючи на руїни Чортомлицької Січі, прихиляється до могили Івана Сірка, сподівається пізнати історію загибелі славетного козацтва. Наче уві сні, перед ним розгортаються драматичні події 1709 року. Це історія про хоробру і затяту боротьбу старих козаків проти російського війська Петра І, у якій було знищено кращих синів України. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи