Ви є тут

Під Корсунем


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Під Корсунем » автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість "Під Корсунем" – це концентрація усього творчого єства Адріана Кащенка. Текст увібрав у себе усю щирість, увесь патріотизм автора і його потяг до величного у людях. Твір є відправною точкою циклу про часи визвольної війни української нації 1648-1654 років, яку очолив Богдан Хмельницький. "Під Корсунем" – найпопулярніша повість письменника, форми і образи якої були запозичені представниками течії соціального реалізму після того, як ім'я автора піддали анафемі.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи