Розділ «Використані джерела»

Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя
ЗАЙМІТЬСЯ ДОБРОЧИННІСТЮ

Проявіть таку ж винахідливість, що й Гіларі Лістер. Невпинно шукайте способи підтримувати і допомагати іншим людям. Останнім часом у доброчинності поширилася політика мікродій. Завдяки невеликим пожертвуванням вдається збирати мільйони і мільйони доларів. Якщо у вас є мобільний телефон і кілька хвилин вільного часу, ви можете стати мікроволонтером і допомогти людям, котрі насправді потребують допомоги.

Соціальне підприємство «Екстраордінерз» допомагає тим, хто хоче робити добро за допомогою смартфонів та Інтернету. Ідея полягає в тому, що більшість людей не можуть присвятити весь свій час добрим справам, але можуть допомагати в дорозі, в черзі або під час обідньої перерви. Сайт підприємства – http://www.beextra.org – і спеціальний додаток для смартфону об’єднує таких людей, щоб вони могли творити добро в міру власних сил.

Цій організації ви можете допомогти найбільш незвичайними способами: завдяки можливостям Інтернет-сайту начитати кілька сторінок для аудіокниг, що їх поширюють серед інвалідів, перекласти сайт доброчинної організації іноземними мовами, знайти доброчинні фонди у своєму місті. Навіть повідомити про окільцьованих птахів орнітологічної лабораторії, допомогти Смітсонівському інституту, позначити на мапі цікаві й безпечні місця для дитячих ігор.

Компанія заробляє гроші, отримуючи платню за роботу, виконану мікроволонтерами. Рух застосовує досягнення сучасної технології, і малі справи перетворюються на великі. Це передова доброчинність з використанням Інтернету і соціальних мереж робить нашу планету кращою. Ось лише кілька Інтернет-сайтів, де ви можете зайнятися доброчинною діяльністю.

CAUSECAST.COM

Підприємець і мультимільйонер Раян Скотт організував цей сайт для того, щоб допомагати доброчинним організаціям скорочувати банківські витрати і всі зібрані гроші спрямовувати на добрі справи. Компанія Скотта застосовує новаторські методи: допомагає жертводавцям робити внески за допомогою мобільних телефонів і спеціальної платіжної системи. Цей сайт є ланкою, що сполучає доброчинні організації та компанії, зацікавлені у благодійній діяльності. Обіг компанії – півтора мільярда доларів. З нею співпрацюють великі фірми, які хочуть, щоб їхні бренди асоціювалися з добрими справами.

DONORSCHOOSE.ORG

Цей освітній сайт присвячений «громадянській доброчинності». На сайт надходять прохання про допомогу від шкільних вчителів США, які збирають усе – від олівців для учнів з малозабезпечених сімей до обладнання для хімічних лабораторій, музичних інструментів і книжок. Зазирнувши на цей сайт, ви виберете те, чим можете допомогти, і пожертвувати будь-яку суму. Потім організація закуповує все необхідне і передає школам. Ви отримаєте фотографії свого подарунку, лист подяки від вчителя і звіт про витрачені ваші кошти.

AMAZEE.COM

Ця соціальна мережа орієнтована виключно на благодійність. Тут люди можуть поділитися своїми ідеями, знайти однодумців і зібрати гроші для доброчинної діяльності. Компанія вже побудувала освітній центр для бідних на Шрі-Ланці, а також забезпечила питною водою ціле село в Південній Африці.

GLOBALGIVING.COM

Завдання цієї компанії – допомогти жертводавцям зайнятися активною доброчинністю. Тут ви знайдете інформацію про сімсот доброчинних проектів у всьому світі. «Ми займаємося всім – від будівництва сиротинців і шкіл до допомоги жертвам природних катаклізмів. Ми об’єднуємо тих, у кого є цікаві доброчинні ідеї, з тими, хто готовий допомогти матеріально. Завдяки цьому в світі здійснюються найрізноманітніші благодійні проекти», – йдеться на сайті.

Люди розповідають про свої проекти. Ті ж, хто готовий зробити пожертвування, можуть вибрати найбільш цікавий і привабливий для себе проект. Організація гарантує, що 85 % кожного пожертвування впродовж двох місяців дійдуть до «споживача» і негайно підуть на справу.

KIVA.ORG

Цей сайт об’єднує нужденних із тими, хто готовий дати їм кошти, позиціонує себе як «перший у світі сайт особистих мікропозик». Ви можете вивчити історії підприємців, які потребують допомоги, а потім упродовж півроку або року зробити невеликі пожертвування на їхню користь. Через електронну пошту, оновлення сайту і систему звітів ви зможете стежити за роботою того, кому вирішили допомогти.

Кілька доларів можуть змінити життя людини, якщо допомогти їй захочуть мільйони. На сайті повідомляється, що більше півмільйона людей у 184 країнах отримали понад 80 мільйонів доларів. Сайт використовує систему PayPal і кредитні картки та приймає пожертвування від двадцяти п’яти доларів і більше.

KINDED.COM

Винахідливі благодійники активно використовують Інтернет і досягнення сучасної технології. До числа таких благодійників належить Деніел Любецький, засновник харчової компанії Peace/Works, яка «працює не тільки заради прибутку». Його компанія розташовується в Австралії і виробляє екологічно чисті батончики з фруктів і горіхів.

Любецький створив спеціальний рух, що об’єднує тих, хто хоче дивувати інших власною добротою. І в цьому їм допомагає спеціальний Інтернет-сайт. Ви можете зайти на цей сайт, роздрукувати власну картку, а потім, коли зробите щось добре для іншої людини, передати їй цю картку, щоб своєю чергою, вона могла передати її тому, кому допоможе. Ці картки закодовані, тому їх шлях можна відстежити по Інтернету. Кожна людина має змогу відстежити свої дії.

IFWERANTHEWORLD.COM

Допомагати людям можна по-різному. Новий Інтернет-проект об’єднує людей, організації і корпорації, готові до благодійності, але які діють невеличкими кроками. Зайдіть на сайті й напишіть продовження фрази: «Коли б я оббіг увесь світ, то я б…». Оператор сайту з’єднає вас із тими, хто готовий реалізувати вашу ідею або допоможе вам в її реалізації матеріально.

НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ

У нашому фонді «Життя без кінцівок» ми використовуємо аналогічний підхід. Створюємо щось на зразок Інтернет-притулку, консультаційного центру для молоді. На нашому сайті люди можуть розповісти свої історії – сумні й радісні, а потім допомогти одне одному покращити своє життя емоційно і духовно.

Думка про це спала мені кілька років тому, коли я познайомився з сімнадцятирічною дівчиною, яку зґвалтували. Вона сказала мені, що їй не було з ким поговорити, але Бог зцілив її серце завдяки молитві. А потім вона написала пісню про зцілення, сподіваючись допомогти іншим. «Через те, що мені довелося пережити, я хочу і можу допомагати тим, хто вже збирається здатися. Можливо, я зможу врятувати чиюсь душу», – сказала мені ця дівчина.

Її історія надихнула мене на створення такого сайту, де люди, які шукають зцілення і натхнення, зможуть дізнатися про неї і почути її пісню. Я не можу уявити той фізичний і емоційний біль, що його вона перенесла. Я не міг бути поруч із нею, коли вона потребувала допомоги, тому що не знав її. Але я можу допомогти їй і багатьом іншим розповісти свої історії і допомогти одне одному. Цей сайт називається Never Chained.

Я розбив цей сайт на два розділи. У першому гості можуть поділитися власними історіями, в другому ми з’єднуємо їх із тими, хто готовий допомогти або втішити. Я вважаю цей сайт соціальною мережею, де нужденні можуть зв’язатися з тими, хто хоче робити добрі справи. Наша мета скромна: ми хочемо змінити світ однієї людини. Ми все ще працюємо над сайтом. Нам хочеться привернути до благодійної діяльності підлітків. Інформацію ви знайдете на сайті LifeWithoutLimbs.com Причому мова не йде тільки про цей проект, а й про наші поїздки і про те, як змінилося життя багатьох людей.

Доктор Стюарт Браун – www.nifplay.org Реджі Даббс – www.reggiedabbsonline.com Бетані Гемілтон – www.bethanyhamilton.com Гейб Мерфітт – www.gabeshope.org

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» автора Нік Вуйчич на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Використані джерела“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи