Ви є тут

Логістика


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логістика» автора Невідомо у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Розглянуто концептуальні особливості логістики для різних фори суспільного виробництва і окремих виробничих процесів у поєднанні з системою управлінських заходів, направлених на ключові показники результативності діяльності підприємства. Посібник містить необхідні теоретичні відомості, основні формули, визначення і правила, підкріплені значною кількістю тестових і практичних завдань, які полегшують адаптацію фахівців під час трансформації в ринкових умовах господарювання. Посібник апробований курсом лекцій, котрі читають автори студентам економічних спеціальностей та менеджменту, згідно з навчальними та робочими програмами.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи