Ви є тут

Логістика


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логістика» автора Невідомо у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Навчальну розробку сформовано на основі навчальних і робочих програм з дисципліни .Логістика", вона охоплює основну проблематику стосовно систематизації знань щодо термінології, філософії, методології логістики як науки й інструмента ринкової економіки. Зміст навчальної розробки включає в себе теоретичний виклад основних тем, які дають змогу студентам ознайомитися з концептуальними основами, функціональними та інтегрованими областями логістики, особливостями управління матеріальними потоками в них, оволодіти навичками логістичного мислення з оптимізації матеріальних потоків.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи