Ви є тут

Розладнана сім’я


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Розладнана сім’я » автора Рудинеско Елізабет у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Сім'я на Заході сьогодні зазнає руйнування, зміни членів подружжя, поширюється феномен сімей, що складаються або з одного з батьків або з батьків однієї статі. Це велике безладдя сім'ї стає причиною численних трагедій і катастроф: зазнають насильства й самі вдаються до нього діти, у школах нападають на вчителів, передмістя стають ареною хуліганства. Зрозуміти витоки цього безладдя, зазирнути в таємницю цих розладів і в майбутнє допоможе книга історика, доцента Вищою практичної школи Елізабет Рудинеско. 

 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи