Ви є тут

Вибрані вірші


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вибрані вірші » автора Грінченко Борис у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Поезії Бориса Грінченка пронизані громадською тематикою із засудженням несправедливості панівних верств до народу. Замість безнадії поет несе своїми римами надію у світліше майбутнє. У своїх рядках автор висловлює невимовну тугу за долями простих українських людей, водночас захоплюючись красою рідної землі. Уся поезія Б. Грінченка транслює безумовну любов до українського народу, пейзажів, виражає захоплення людською працею і боротьбою. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи