Ви є тут

Ефект Ярковського. Те, котре – холод, те, яке – смерть…


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ефект Ярковського. Те, котре – холод, те, яке – смерть…» автора Ешкилев Владимир у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Роман є першим твором циклу прози «Ефект Ярковського», де розслідуються ідеальні злочини і препаруються парадокси часу. Головним героєм роману постає наш сучасник Олександр Ярковський, для котрого відкрилась можливість спостерігати за феноменом "запетльованого часу". У цій часовій пастці лише вроджений талант і сміливість може віднайти першоджерела зла, яким окутаний наш світ. Цей «ефект Ярковського» намагаються підкорити "володарі" нашого світу, але загравання з потаємними незбагненними силами може призвести до невідомих наслідків. Розслідування, що спочатку нагадує гру екстрасенсів, веде до провалля, ворота яких перетинають прийдешні до нас чудовиська і ведуть за собою межові запитання сучасності…

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи